Abstrakt komposition
Monogramsignerad: XII
Mått på duk: 46 x 38 cm
Mått inklusive ram: 59 x 51 cm
Konditionsrapport: Personlig dedikation, inga övriga anmärkningar.
Malte Nyberg Tolf 1929-2013 Oil on canvas
Abstract compositon
Monogram signed: XII
Dimensions of canvas: 46 x 38 cm
Dimensions including frame: 59 x 51 cm
Condition report: Personal dedikation, no other remarks.
3 000 SEK | 2023-06-27 06:21 |
2 800 SEK | 2023-06-21 14:58 |
100 SEK | Startpris |