Gatuvy, Landskrona.
Signerad: Olle Olsson Hagalund
Ram ej målad av konstnären
Mått på bildyta: 50 x 31 cm
Mått med ram: 71 x 53 cm
Olle Olsson-Hagalund 1904-1972 Gouache on Paper
Street view, Landskrona.
Signed: Olle Olsson-Hagalund
Frame not painted by the artist
Dimensions of image area: 50 x 31 cm
Dimensions with frame: 71 x 53 cm
Conditional report: No remarks
54 000 SEK | 2023-06-21 14:57 |
52 000 SEK | 2023-07-06 11:55 |
19 500 SEK | 2023-06-28 09:36 |
100 SEK | Startpris |