"I Skogen"
Signerad: SEA Andersson
Daterad: 1970
Mått på duk: 33 x 28 cm
Mått inklusive ram: 36 x 31 cm
Sven-Erik Andersson 1942-2016 Oil on canvas
"In the forest"
Signed: SEA Andersson
Dated: 1970
Dimensions of canvas: 33 x 28 cm
Dimensions including frame: 36 x 31 cm
Condition report: No remarks
500 SEK | 2023-07-06 14:04 |
450 SEK | 2023-05-31 15:00 |
100 SEK | Startpris |