Stugor vid vatten
Signerad
Mått på duk: 48 x 32 cm
Mått med ram: 65 x 49 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
------------------------------
Ina Sjöström (Finland, 1883-1969) Oil on Canvas
Cottages by the water
Signed
Dimensions of canvas: 48 x 32 cm
Dimensions with frame: 65 x 49 cm
Condition: Minor age-based wear, no other remarks
600 SEK | 2023-07-04 23:19 |
550 SEK | 2023-05-24 11:22 |
200 SEK | 2023-07-04 15:11 |
100 SEK | Startpris |