Kompisition av kvinnor i stadsmiljö
Signerad: L Larsson
Mått på pannå: 35 x 26,5 cm
Mått inklusive ram: 57 x 49 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkning
Lars Erik Larsson 1912-1971 Oil on panel
Comosition of women in an urban environment
Signed: L Larsson
Dimensions of panel: 35 x 26.5 cm
Dimensions including frame: 57 x 49 cm
Condition: Minor age-based wear, no other remarks
600 SEK | 2023-07-03 22:16 |
550 SEK | 2023-05-25 09:33 |
550 SEK | 2023-06-30 21:16 |
100 SEK | Startpris |