Pierre Rådsten född 1982
"Restaurant om kvällen"
Signerad: Pierre Rådsten
Daterad: 2021
Mått på duk: 100 x 81 cm
Mått med ram: 112 x 94 cm
Beda Rönnberg 1913-1998 Oil on canvas
Pierre Rådsten born 1982
"Restaurant at night"
Signed: Pierre Rådsten
Dated: 2021
Dimensions of canvas: 100 x 81 cm
Dimensions with frame: 112 x 94 cm
Condition report: No remarks
30 000 SEK | 2023-07-06 14:05 |
29 000 SEK | 2023-07-04 19:51 |
28 000 SEK | 2023-06-29 15:46 |
27 000 SEK | 2023-06-19 12:13 |
1 300 SEK | 2023-06-27 22:17 |
500 SEK | 2023-06-27 08:59 |
100 SEK | Startpris |