Landskap
Signerad
Mått på duk: 81 x 51 cm
Mått med ram: 96 x 66 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, slitage på ram, inga övriga anmärkningar
Robert Charles Leslie (Storbritannien, 1843-1887) Oil on Canvas
Landscape
Signed
Dimensions of canvas: 81 x 51 cm
Dimensions with frame: 96 x 66 cm
Condition: Minor age-based wear, wear on frame, no other remarks
5 000 SEK | 2023-07-06 11:41 |
4 800 SEK | 2023-06-22 15:54 |
1 400 SEK | 2023-07-06 11:20 |
800 SEK | 2023-06-30 16:31 |
500 SEK | 2023-06-26 23:29 |
100 SEK | Startpris |