Konstnär född 1944
Figurmotiv
Signerad: Ingrid Maria Jacobsson
Mått på duk: 26 x 20 cm
Mått inklusive ram: 35 x 29 cm
Ingrid Maria Jacobsson Oil on Canvas
Artist born in 1944
Figure motif
Signed: Ingrid Maria Jacobsson
Dimensions of canvas: 26 x 20 cm
Dimensions including frame: 35 x 29 cm
Condition report: No remarks
1 600 SEK | 2023-05-15 11:59 |
1 500 SEK | 2023-05-29 08:04 |
1 300 SEK | 2023-05-25 15:27 |
200 SEK | 2023-05-22 20:19 |
100 SEK | Startpris |