"Rimfrost, Gådeåån, Härnösand"
Signerad: Ivan Bergdahl
Daterad: 1974
Mått på duk: 76 x 64 cm
Mått inklusive ram: 79 x 67 cm
Ivan Bergdahl 1929-2021 Oil on canvas
"Frost, Gådeåån, Härnösand"
Signed: Ivan Bergdahl
Dated: 1974
Dimensions of canvas: 76 x 64 cm
Dimensions including frame: 79 x 67 cm
Condition report: No remarks
1 600 SEK | 2023-06-01 14:22 |
1 500 SEK | 2023-04-25 10:16 |
850 SEK | 2023-06-01 13:45 |
750 SEK | 2023-05-29 09:37 |
100 SEK | Startpris |