Nakenmodell på klippor
Signerad: Anders
Daterad: 1987
Mått på duk: 90 x 50 cm
Mått med ram: 99 x 59 cm
Anders Jansson Oil on Canvas
Nude model on cliffs
Signed: Anders
Dated: 1987
Dimensions of canvas: 90 x 50 cm
Dimensions with frame: 99 x 59 cm
Condition: No remarks
2 400 SEK | 2023-06-01 14:16 |
2 200 SEK | 2023-06-01 14:05 |
2 000 SEK | 2023-05-23 22:02 |
1 900 SEK | 2023-05-15 11:38 |
950 SEK | 2023-05-23 18:48 |
300 SEK | 2023-05-22 20:05 |
100 SEK | Startpris |