Konstnär född: 1967
"Nöjda Katter"
Signerad: Marianne Sandqvist
Daterad: 2017
Mått bildyta: 47 x 47 cm
Mått inklusive ram: 58 x 58 cm
Marianne Sandqvist Watercolor on paper
Artist born: 1967
"Happy Cats"
Signed: Marianne Sandqvist
Dated: 2017
Image area dimensions: 47 x 47 cm
Dimensions including frame: 58 x 58 cm
Condition report: No remarks
4 200 SEK | 2023-06-01 14:14 |
4 000 SEK | 2023-05-30 08:47 |
3 800 SEK | 2023-05-22 12:22 |
3 400 SEK | 2023-05-22 19:57 |
100 SEK | Startpris |