Konstnär född: 1951
Motiv av kvinna i röd klänning.
Signerad.
Mått bildyta: 46 x 38 cm
Ej ramad
Konditionsrapport: Åldersbaserat slitage, mindre krackeleringar, inga övriga anmärkningar
Danka Jaworska Oil on Canvas
Artist born: 1951
Motif of woman in red dress.
Signed.
Image area dimensions: 46 x 38 cm
No frame
Condition report: Age-based wear, minor cracks, no other remarks
3 400 SEK | 2023-06-01 14:11 |
3 200 SEK | 2023-05-26 18:37 |
2 600 SEK | 2023-05-24 20:50 |
2 200 SEK | 2023-05-15 10:08 |
1 300 SEK | 2023-05-23 09:27 |
250 SEK | 2023-05-23 06:16 |
100 SEK | Startpris |