"Röd saga"
Signerad: I. Rönnberg
Otydligt daterad
Mått bildyta: 49 x 34 cm
Mått med ram: 62 x 47 cm
Ivar Rönnberg 1912-1986 Pastel on paper
"Red Fairytale"
Signed: I. Rönnberg
Unclear dating
Image area dimensions: 49 x 34 cm
Dimensions with frame: 62 x 47 cm
Condition: No remarks
2 600 SEK | 2023-06-01 14:06 |
2 400 SEK | 2023-06-01 13:15 |
1 500 SEK | 2023-05-25 18:46 |
1 400 SEK | 2023-05-18 09:39 |
750 SEK | 2023-05-22 22:50 |
100 SEK | Startpris |