Porträtt
Signerad: Bengt Åberg
Daterad: 1975
Mått på duk: 61 x 50 cm
Mått med ram: 75 x 64 cm
Bengt Åberg 1941-2015 Oil on canvas
Portrait
Signed: Bengt Åberg
Dated: 1975
Dimensions of canvas: 61 x 50 cm
Dimensions with frame: 75 x 64 cm
Condition: No remarks
2 200 SEK | 2023-04-17 13:10 |
2 000 SEK | 2023-04-18 15:15 |
100 SEK | Startpris |