Landskap.
Signerad: Torgny Forsberg
Daterad: 1992
Mått på pannå: 33 x 24 cm
Mått inklusive ram: 37 x 29 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, Inga övriga anmärkningar
Torgny Forsberg 1920-1992 Oil on panel
Landscape.
Signed: Torgny Forsberg
Dated: 1992
Dimensions of panel: 33 x 24 cm
Dimensions including frame: 37 x 29 cm
Condition report: Minor wear on frame, No other remarks
450 SEK | 2023-03-21 12:40 |
400 SEK | 2023-04-27 15:10 |
100 SEK | Startpris |