"Fjällblomster"
Signerad: Sven Erixson
Mått på pannå: 41 x 33 cm
Mått inklusive ram: 53 x 46 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, Inga övriga anmärkningar.
Sven "X-et" Erixson 1899-1970 Oil on panel
"Mountain Flowers"
Signed: Sven Erixson
Dimensions of panel: 41 x 33 cm
Dimensions including frame: 53 x 46 cm
Condition report: Minor age-based wear, No other remarks.
7 400 SEK | 2023-04-24 22:15 |
7 200 SEK | 2023-04-27 15:04 |
5 800 SEK | 2023-03-21 14:57 |
100 SEK | Startpris |