"Vid Nybroplan"
Signerad: Elis Ryberg
Daterad: 1977
Mått på duk: 65 x 54 cm
Mått med ram: 84 x 73 cm
Konditionsrapport: Slitage på ramen, inga övriga anmärkningar
Elis Ryberg 1919-1985 Oil on Canvas
"At Nybroplan"
Signed: Elis Ryberg
Dimensions of canvas: 65 x 54 cm
Dimensions with frame: 84 x 73 cm
Condition report: Wear on frame, no other remarks
4 400 SEK | 2023-03-30 15:19 |
4 200 SEK | 2023-03-30 15:21 |
3 400 SEK | 2023-03-30 07:35 |
2 600 SEK | 2023-03-29 19:08 |
2 400 SEK | 2023-03-17 09:40 |
2 000 SEK | 2023-03-22 22:17 |
1 800 SEK | 2023-03-22 20:03 |
100 SEK | Startpris |