Porträtt av en kvinna
Signerad: Roka
Mått på duk: 81 x 65 cm
Mått med ram: 96 x 79 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, inga övriga anmärkningar.
-----------------
Charles Roka 1912-1999 Oil on canvas
Portrait of a woman
Signed: Roka
Size of canvas: 81 x 65 cm
Size with frame: 96 x 79 cm
Condition: Minor wear on frame, no other remarks.
5 600 SEK | 2023-03-30 15:10 |
5 400 SEK | 2023-03-30 15:10 |
4 200 SEK | 2023-03-30 15:07 |
4 000 SEK | 2023-03-30 14:35 |
3 200 SEK | 2023-03-20 20:29 |
3 000 SEK | 2023-03-07 14:21 |
100 SEK | Startpris |