Konstnär född: 1948
Hästar & arbetare.
Signerad med blyerts.
Daterad: 1996
Numrerad: 93/340
Ej ramad
550 SEK | 2023-03-23 20:06 |
500 SEK | 2023-03-21 08:02 |
450 SEK | 2023-02-27 15:02 |
100 SEK | Startpris |