Ren, Same, och hund
Signerad: Lars Pirak
Mått bildyta: 38 x 28 cm
Ramens yttermått: 58 x 50 cm
Lars Pirak 1932-2008 Watercolor on paper
Reindeer, Same, and dog
Signed: Lars Pirak
Dimensions image area: 38 x 28 cm
Frame outer dimensions: 58 x 50 cm
Condition report: No remarks
4 200 SEK | 2023-03-02 07:45 |
4 000 SEK | 2023-03-01 10:04 |
3 800 SEK | 2023-02-23 23:26 |
3 200 SEK | 2023-02-23 12:54 |
2 800 SEK | 2023-02-13 14:28 |
1 900 SEK | 2023-02-20 19:28 |
1 100 SEK | 2023-02-20 18:32 |
100 SEK | Startpris |