Stilleben med svarta och röda vinbär
Signerad: S.Ivarsson
Daterad: 1986
Mått på duk: 41 x 33 cm
Mått med ram: 51 x 43 cm
Sven Olof Ivarsson 1936-2007 Oil on canvas
Still life with black and red currants
Signed: S. Ivarsson
Dated: 1986
Dimensions of canvas: 41 x 33 cm
Dimensions with frame: 51 x 43 cm
Condition report: No remarks
9 400 SEK | 2023-03-02 13:20 |
9 200 SEK | 2023-03-02 14:49 |
8 200 SEK | 2023-03-01 22:03 |
6 800 SEK | 2023-02-16 16:14 |
4 000 SEK | 2023-02-20 18:48 |
750 SEK | 2023-02-20 18:30 |
100 SEK | Startpris |