Konstnär född: 1922
Hus i Umeå
Signerad: Clara Salander
Daterad: 1982
Mått bildyta: 59 x 41 cm
Mått med ram: 76 x 59 cm
Clara Salander Watercolor on paper
Artist born: 1922
House in Umeå
Signed: Clara Salander
Dated: 1982
Dimensions of image area: 59 x 41 cm
Dimensions with frame: 76 x 59 cm
Condition Report: No remarks
1 500 SEK | 2023-03-02 15:07 |
1 400 SEK | 2023-02-20 10:14 |
600 SEK | 2023-03-02 08:01 |
500 SEK | 2023-03-01 17:30 |
150 SEK | 2023-02-27 10:01 |
100 SEK | Startpris |