Rumsinteriör med sittande kvinna.
Signerad: Pelle Åberg
Mått på pannå: 73 x 60 cm
Konditionsrapport: Minimala färgsläpp & åldersbaserat slitage, Inga övriga anmärkningar.
Pelle Åberg 1909-1964 Oil on panel
Room interior with sitting woman.
Signed: Pelle Åberg
Dimensions of panel: 73 x 60 cm
Conditional report: Minimal color losses & age-based wear, No other remarks.
2 800 SEK | 2023-02-20 10:13 |
2 600 SEK | 2023-03-02 15:21 |
2 000 SEK | 2023-03-01 17:29 |
1 200 SEK | 2023-02-28 15:49 |
400 SEK | 2023-02-26 10:10 |
100 SEK | Startpris |