Konstnär född: 1967
"Fem små fåglar"
Signerad: Marianne Sandqvist
Daterad: 2016
Mått bildyta: 72 x 19 cm
Mått inklusive ram: 86 x 35 cm
Marianne Sandqvist Watercolor on paper
Artist born: 1967
"Five little birds
Signed: Marianne Sandqvist
Dated: 2016
Image area dimensions: 72 x 19 cm
Dimensions including frame: 86 x 35 cm
Condition report: No remarks
3 000 SEK | 2023-02-17 11:05 |
2 800 SEK | 2023-02-23 22:28 |
2 000 SEK | 2023-02-22 23:09 |
400 SEK | 2023-02-21 08:38 |
100 SEK | Startpris |