Landskap med hus.
Signerad: Nils Gunnar Johansson
Mått på duk: 81 x 65 cm
Mått inklusive ram: 92 x 76 cm
Nils Gunnar Johansson 1947-1996 Oil on canvas
Landscape with houses.
Signed: Nils Gunnar Johansson
Dimensions of canvas: 81 x 65 cm
Dimensions including frame: 92 x 76 cm
Condition report: No remarks
4 200 SEK | 2023-02-01 15:52 |
4 000 SEK | 2023-02-21 07:29 |
2 000 SEK | 2023-02-20 22:24 |
100 SEK | Startpris |