"Umeälven, Backen"
Signerad: Hällgren
Daterad: 1969
Mått på duk: 73 x 52 cm
Mått inklusive ram: 75 x 54 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, Inga övriga anmärkningar
Ingvar Hällgren 1917-1980 Oil on canvas
"Umeälven, Backen"
Signed: Hällgren
Dated: 1969
Dimensions of canvas: 73 x 52 cm
Dimensions including frame: 75 x 54 cm
Condition report: Minor wear on frame, No other remarks
1 000 SEK | 2023-03-02 15:14 |
950 SEK | 2023-02-10 12:40 |
700 SEK | 2023-02-24 18:47 |
100 SEK | Startpris |