Landskapsmotiv
Signerad: Lars Boethius
Mått på pannå: 41 x 33 cm
Mått med ram: 57 x 49 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, slitage och sprickor i ram, inga övriga anmärkningar.
Lars Boethius 1903-1968 Oil on Panel
Landscape motif
Signed: Lars Boethius
Dimensions of panel: 41 x 33 cm
Dimensions with frame: 57 x 49 cm
Condition report: Minor age-based wear, wear and cracks on frame, no other remarks.
300 SEK | 2023-02-15 11:44 |
250 SEK | 2023-03-02 14:25 |
100 SEK | Startpris |