Konstnär född 1940
Stilleben med äpplen
Signerad: Fritz Jakobsson
Daterad: 1980
Mått på duk: 60 x 38 cm
Mått med ram: 83 x 62 cm
Fritz Jakobsson Oil on canvas
Artist born 1940
Still life with apples
Signed: Fritz Jakobsson
Dated: 1980
Dimensions of canvas: 60 x 38 cm
Dimensions of frame: 83 x 62 cm
Condition report: No remarks
12 000 SEK | 2023-03-02 15:13 |
11 500 SEK | 2023-02-16 16:20 |
3 400 SEK | 2023-02-24 09:47 |
150 SEK | 2023-02-20 20:49 |
100 SEK | Startpris |