Konstnär född 1940
Stilleben med björksopp.
Signerad: Fritz Jakobsson
Daterad: 1987
Mått på duk: 75 x 50 cm
Mått med ram: 93 x 68 cm
Fritz Jakobsson Oil on canvas
Artist born 1940
Still life with birch broom.
Signed: Fritz Jakobsson
Dated: 1987
Dimensions of canvas: 75 x 50 cm
Dimensions of frame: 93 x 68 cm
Condition report: No remarks
27 000 SEK | 2023-03-02 15:10 |
26 000 SEK | 2023-03-02 15:08 |
15 500 SEK | 2023-02-16 16:18 |
14 000 SEK | 2023-02-23 09:42 |
8 400 SEK | 2023-02-20 19:57 |
8 000 SEK | 2023-02-20 18:48 |
750 SEK | 2023-02-20 18:28 |
100 SEK | Startpris |