"Drivis i hamnen, Malviken Häggdånger Härnösand"
Signerad: Ivan Bergdahl
Daterad: 1979
Mått på duk: 66 x 43 cm
Totalmått inklusive ram: 73 x 50 cm
Ivan Bergdahl 1929-2021 Oil on canvas
"Ice in the harbour, Malviken Häggdånger Härnösand"
Signed: Ivan Bergdahl
Dated: 1979
Dimensions of canvas: 66 x 43 cm
Total dimensions including frame: 73 x 50 cm
Condition report: No remarks
850 SEK | 2023-02-02 12:22 |
800 SEK | 2023-02-02 10:53 |
750 SEK | 2023-04-13 11:22 |
600 SEK | 2023-01-24 21:24 |
100 SEK | Startpris |