Konstnär född: 1951
Landskapsmotiv
Signerad: P.Julius
Mått på duk: 100 x 65 cm
Ej ramad
Per Julius Oil on canvas
Artist born: 1951
Landscape motifs
Signed: P.Julius
Dimensions of canvas: 100 x 65 cm
Not framed
Condition report: No remarks
2 600 SEK | 2023-01-24 17:50 |
2 400 SEK | 2023-03-19 12:29 |
1 100 SEK | 2023-01-23 22:25 |
100 SEK | Startpris |