Porträtt av en kvinna
Signerad: Roka
Mått på duk: 81 x 65 cm
Mått med ram: 101 x 85 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, inga övriga anmärkningar.
-----------------
Charles Roka 1912-1999 Oil on canvas
Portrait of a woman
Signed: Roka
Size of canvas: 81 x 65 cm
Size with frame: 101 x 85 cm
Condition: Minor wear on frame, no other remarks.
3 800 SEK | 2023-02-01 10:22 |
3 600 SEK | 2023-01-30 20:01 |
3 200 SEK | 2023-01-09 13:44 |
2 800 SEK | 2023-01-25 17:28 |
1 500 SEK | 2023-01-24 04:50 |
100 SEK | Startpris |