Skönheter med hästar.
Signerad: Aly Ben Salem
Mått på bildyta: 76 x 55 cm
Mått med ram: 93 x 72 cm
Aly Ben Salem 1910-2001 Gouache on paper
Beauties with horses.
Signed: Aly Ben Salem
Dimensions of image area: 76 x 55 cm
Dimensions of frame: 93 x 72 cm
Condition report: No remarks
33 000 SEK | 2023-02-02 14:56 |
32 000 SEK | 2023-02-02 14:14 |
25 000 SEK | 2023-01-28 14:14 |
17 500 SEK | 2023-01-17 12:11 |
2 000 SEK | 2023-01-24 12:49 |
1 500 SEK | 2023-01-23 22:10 |
500 SEK | 2023-01-23 20:29 |
100 SEK | Startpris |