Konstnär född: 1954
"Skräddartorp"
Signerad: Lars Lerin
Daterad: 2011
Mått på papper: 57 x 39 cm
Ej ramad
Lars Lerin Watercolor on paper
Artist born: 1954
"Skräddartorp"
Signed: Lars Lerin
Dated: 2011
Dimensions of paper: 57 x 39 cm
Not framed
Condition report: No remarks
115 000 SEK | 2023-02-02 15:09 |
110 000 SEK | 2023-02-02 15:08 |
82 000 SEK | 2023-02-01 22:45 |
78 000 SEK | 2023-01-19 12:53 |
42 000 SEK | 2023-01-24 06:48 |
1 500 SEK | 2023-01-23 21:54 |
1 000 SEK | 2023-01-23 21:41 |
100 SEK | Startpris |