Abstrakt motiv i rött
Monogramsignerad: AO
Duk uppfordrad på pannå
Mått på duk: 27 x 22,5 cm
Mått med ram: 28 x 23,5 cm
Arne Olsson 1918-2004 Oil on Canvas
Abstract motif with red
Monogram signed: AO
Canvas mounted on panel
Dimensions of canvas: 27 x 22.5 cm
Dimensions with frame: 28 x 23.5 cm
Condition report: No remarks
4 600 SEK | 2022-12-29 10:42 |
4 400 SEK | 2022-12-29 08:21 |
3 200 SEK | 2022-12-27 13:26 |
1 500 SEK | 2022-12-22 14:54 |
1 100 SEK | 2022-12-22 17:09 |
950 SEK | 2022-12-09 14:14 |
500 SEK | 2022-12-20 22:45 |
350 SEK | 2022-12-20 07:12 |
100 SEK | Startpris |