Konstnär född: 1940
Porträtt av flicka
Signerad: Fritz Jakobsson
Daterad: 1986
Mått på bildyta: 33 x 24 cm
Mått inklusive ram: 49 x 40 cm
Fritz Jakobsson Watercolor on paper
Artist born: 1940
Portrait of girl
Signed: Fritz Jakobsson
Dated: 1986
Image area dimensions: 33 x 24 cm
Dimensions including frame: 49 x 40 cm
Condition report: No remarks
1 700 SEK | 2022-11-24 13:28 |
1 600 SEK | 2022-12-29 12:17 |
700 SEK | 2022-12-29 09:18 |
150 SEK | 2022-12-22 18:45 |
100 SEK | Startpris |