"Tröskning"
Signerad: BRönnberg
Mått på pannå: 55 x 53,5 cm
Ej ramad
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage och märken, inga övriga anmärkningar
Beda Rönnberg 1913-1998 Oil on panel
"Threshing"
Signed: BRönnberg
Dimensions of panel: 55 x 53.5 cm
Unframed
Condition report: Minor age-based wear and marks, no other remarks
2 800 SEK | 2022-12-28 22:19 |
2 600 SEK | 2022-12-29 15:00 |
2 200 SEK | 2022-12-15 08:51 |
1 300 SEK | 2022-12-27 17:41 |
500 SEK | 2022-12-22 15:49 |
100 SEK | Startpris |