Figurmotiv från Ryssland
Signerad: Zoia
Dedikerad: Till Gottfried
Mått på pannå: 41 x 33 cm
Mått med ram: 52 x 44 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
-----------------
Zoia Krukovskaja Lagerkrans 1903-1999 Oil on panel
Figure motif from Russia
Signed: Zoia
Dedication: To Gottfried
Dimensions of panel: 41 x 33 cm
Dimensions with frame: 52 x 44 cm
Condition: Minor age-based wear, no other remarks.
1 400 SEK | 2022-12-19 11:30 |
1 300 SEK | 2022-12-29 09:10 |
1 100 SEK | 2022-12-29 08:37 |
100 SEK | Startpris |