Konstnär född: 1947
Sommarstilleben blomsterbukett
Signerad: Anita Löfman
Mått bildyta: 46 x 36 cm
Mått med ram: 66 x 55,5 cm
Anita Löfman Watercolor on paper
Artist born: 1947
Summer still life flower bouquet
Signed: Anita Löfman
Dimensions image area: 46 x 36 cm
Dimensions with frame: 66 x 55,5 cm
Condition report: No remarks
800 SEK | 2022-12-29 15:27 |
750 SEK | 2022-12-29 15:26 |
450 SEK | 2022-12-07 16:36 |
100 SEK | Startpris |