Figurmotiv
Signerad: Zoia
Dedikerad: Till vännen Gottfried
Mått på pannå: 46 x 38 cm
Mått med ram: 51 x 43 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
-----------------
Zoia Krukovskaja Lagerkrans 1903-1999 Oil on panel
Figure motif
Signed: Zoia
Dedication: To my friend Gottfried
Dimensions of panel: 46 x 38 cm
Dimensions with frame: 51 x 43 cm
Condition: Minor age-based wear, no other remarks.
2 000 SEK | 2022-12-29 15:23 |
1 900 SEK | 2022-12-19 11:30 |
1 000 SEK | 2022-12-29 08:35 |
350 SEK | 2022-12-27 09:01 |
100 SEK | Startpris |