"Förhallen till ett bad - Cairo"
Signerad: F.W Odelmark
Mått på bildyta: 57 x 42 cm
Mått med ram: 84 x 69 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, Inga övriga anmärkningar.
Frans Wilhelm Odelmark 1849-1937 Watercolor on paper
"The entry to a bath, Cairo"
Signed: F.W Odelmark
Dimensions of image area: 57 x 42 cm
Dimensions with frame: 84 x 69 cm
Condition report: Wear on frame, No other remarks.
1 200 SEK | 2022-12-19 11:31 |
1 100 SEK | 2022-12-29 10:48 |
800 SEK | 2022-12-20 19:14 |
150 SEK | 2022-12-19 23:35 |
100 SEK | Startpris |