Konstnär född: 1922
Husmotiv
Signerad: Clara Salander
Daterad: 1982
Mått bildyta: 43 x 34 cm
Mått med ram: 59 x 51,5 cm
Clara Salander Watercolor on paper
Artist born: 1922
House motif
Signed: Clara Salander
Dated: 1982
Image area dimensions: 43 x 34 cm
Dimensions with frame: 59 x 51.5 cm
Condition report: No remarks
1 000 SEK | 2022-12-29 14:49 |
950 SEK | 2022-12-15 14:56 |
600 SEK | 2022-12-29 12:13 |
350 SEK | 2022-12-20 16:31 |
150 SEK | 2022-12-19 21:19 |
100 SEK | Startpris |