"Lillkarin dansade ut i skogen"
Signerad: B. Berg
Mått på papper: 30 x 24,5 cm
Löst blad / ej ramad
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage och fläckar, inga övriga anmärkningar
Björn Berg (1923-2008) Watercolor on Paper
"Little Karen danced out in the woods"
Signed: B. Berg
Dimensions of paper: 30 x 24.5 cm
Loose sheet / Unframed
Condition: Minor age-based wear and stains, no other remarks
500 SEK | 2022-12-28 19:26 |
450 SEK | 2022-12-16 15:13 |
100 SEK | Startpris |