"Höstdagjämning"
Signerad: Jöran Nyberg
Mått bildyta: 63 x 48 cm
Mått med ram: 79 x 62 cm
Jöran Nyberg 1937-2012 Gouache on Paper
"Autumnal equinox"
Signed: Jöran Nyberg
Dimensions of image area: 63 x 48 cm
Dimensions with frame: 79 x 62 cm
Condition Report: No remarks
2 600 SEK | 2022-12-29 15:00 |
2 400 SEK | 2022-12-29 14:58 |
2 000 SEK | 2022-12-29 14:57 |
1 700 SEK | 2022-12-28 19:25 |
1 600 SEK | 2022-12-23 21:38 |
1 500 SEK | 2022-12-23 16:45 |
1 400 SEK | 2022-12-14 16:09 |
1 200 SEK | 2022-12-23 14:26 |
800 SEK | 2022-12-20 21:14 |
600 SEK | 2022-12-19 21:46 |
100 SEK | Startpris |