Sommarmotiv från Duved
Signerad: A. Genberg
Daterad: 1928
Mått på duk: 80 x 66 cm
Ramens yttermått: 92 x 78 cm
Anton Genberg 1862-1939 Oil on canvas
Summer motif from Duved
Signed: A. Genberg
Dated: 1928
Dimensions of canvas: 80 x 66 cm
Dimensions with frame: 92 x 78 cm
Condition: No remarks
5 800 SEK | 2022-12-29 12:27 |
5 600 SEK | 2022-12-29 15:06 |
4 600 SEK | 2022-12-19 11:34 |
2 800 SEK | 2022-12-27 21:02 |
1 100 SEK | 2022-12-26 11:29 |
100 SEK | Startpris |