Figurmotiv från Ryssland
Signerad: Zoia
Dedikerad: Till Gottfried
Mått på pannå: 41 x 33 cm
Mått med ram: 52 x 44 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
-----------------
Zoia Krukovskaja Lagerkrans 1903-1999 Oil on panel
Figure motif from Russia
Signed: Zoia
Dedication: To Gottfried
Dimensions of panel: 41 x 33 cm
Dimensions with frame: 52 x 44 cm
Condition: Minor age-based wear, no other remarks.
1 100 SEK | 2022-11-14 14:37 |
1 000 SEK | 2022-11-30 11:28 |
100 SEK | Startpris |