"Flickan med skorpan"
Signerad: Olle Nordberg
Mått på duk: 65 x 54 cm
Mått med ram: 80 x 69 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, Mindre åldersbaserat slitage, Inga övriga anmärkningar.
Olle Nordberg 1905-1986 Oil on canvas
"The girl with the crust"
Signed: Olle Nordberg
Dimensions of canvas: 65 x 54 cm
Dimensions with frame: 80 x 69 cm
Condition report: Minor wear on frame, Minor age-based wear, No other remarks.
750 SEK | 2022-11-07 13:42 |
700 SEK | 2022-12-01 12:53 |
400 SEK | 2022-11-26 15:25 |
100 SEK | Startpris |