Konstnär född 1940
Barnporträtt
Signerad: Fritz Jakobsson
Mått på duk: 17 x 14 cm
Mått med ram: 28 x 26 cm
Fritz Jakobsson Oil on Canvas
Artist born 1940
Child portrait
Signed: Fritz Jakobsson
Dimensions of canvas: 17 x 14 cm
Dimensions of frame: 28 x 26 cm
Condition report: No remarks
1 600 SEK | 2022-11-24 22:35 |
1 500 SEK | 2022-10-25 10:32 |
100 SEK | Startpris |