Landskap med bonde och häst
Signerad: CM Lindqvist
Mått på duk: 65 x 53 cm
Mått med ram: 84 x 70 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, formförändring i duk, inga övriga anmärkningar
Carl Magnus Lindqvist 1884-1977 Oil on canvas
Landscape with farmer and horse
Signed: CM Lindqvist
Dimensions of canvas: 65 x 53 cm
Dimensions with frame: 84 x 70 cm
Condition: Minor age-based wear, deformity in canvas, no other remarks
600 SEK | 2022-12-01 15:17 |
550 SEK | 2022-12-01 13:02 |
500 SEK | 2022-12-01 14:21 |
250 SEK | 2022-12-01 08:00 |
200 SEK | 2022-11-22 22:02 |
100 SEK | 2022-11-16 11:23 |
100 SEK | Startpris |