Konstnär född: 1971
"Blåmesar"
Signerad: A.Hedberg
Daterad: 2022
Mått på papper: 39 x 33,5 cm
Ej ramad
Andreas Hedberg Watercolor on paper
Artist born: 1971
"Blue Tits"
Signed: A. Hedberg
Dated: 2022
Dimensions of paper: 39 x 33.5 cm
Not framed
Condition report: No remarks
5 200 SEK | 2022-12-01 15:14 |
5 000 SEK | 2022-12-01 15:15 |
3 600 SEK | 2022-11-15 11:16 |
3 400 SEK | 2022-11-24 21:37 |
2 600 SEK | 2022-11-22 14:20 |
700 SEK | 2022-11-22 13:53 |
400 SEK | 2022-11-22 09:18 |
100 SEK | Startpris |